trzynastka
trzynastka
Pracuję od 01.07.13 do nadal, um.o pracę. W trakcie zatrudnienia wykorzystałam 2 dni opieki z art.188KP i 10 dni opieki na chorego ojca. Prosze mi podpowiedzieć czy należy mi sie trzynastka.
Re: trzynastka
zachciało się patrzcie trzynastki a ludziom którzy opiekują się niepełnosprawnymi przez cały rok świątek piątek i niedzielę to tę jałmużnę w postaci świadczeń pielęgnacyjnych nasze nieroby tam na górze odebrali a tu się trzynastki zachciało ciesz się że robotę masz
-
- VIP
- Posty: 1943
- Rejestracja: 18 maja 2011, 16:30
- Zajmuję się:
- Lokalizacja: C, Polska
- Kontakt:
Re: trzynastka
cieszę się, że robotę mam, bo obibokiem nie jestem, a trzynastka mi się należy i już:) a ty dalej zazdrość. buhahahahah
ania
Re: trzynastka
Beata, nie ja Ci zabrałam więc sie nie czepiaj!! Z pretensjami to do tych wyżej, ja jestem zwykłym pracownikiem, który grzecznie pyta czy coś się należny czy nie za taki przepracowany czas. Może ktoś się konkretnie wypowie??
Re: trzynastka
obawiam się że nie masz przepracowanego pół roku - ponieważ 2 dni opieki i te 10 - odlicza się
Oprócz trzynastka - Kadry przeczytaj również:
13-tka w podstawie chorobowego
wyrównanie urlopu wychowawczego
zlecenie - forma umowy
urlop wypoczynkowy
umowa o pracę
Sprawozdania
świadecetwo pracy
Kurs samoobrony dla pracowników socjalnych
upoważnienie do uwierzytelniania dokumentów
sprawozdanie z-06
swiadectwo pracy
umowa zlecenie
ewidencja czasu pracy
13 pensja
Nowy płatnik
druga umowa na czas określony