Brak wydatków ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 19 paź 2021, 17:23

Pani posiada domek na wsi 51m2 - zamieszkują dwie osoby.
Nie posiada żadnych wydatków - ma studnie i nie płaci za śmieci - zwalania ją urząd z uwagi na brak dochodów

Mogę przyjąć taki wniosek i wyliczyć tylko z ryczałtu?
monelia100
Stażysta
Posty: 61
Od: 18 kwie 2017, 16:46
Zajmuję się: SR


Napisano: 20 paź 2021, 8:19

monelia100 pisze:
19 paź 2021, 17:23
Pani posiada domek na wsi 51m2 - zamieszkują dwie osoby.
Nie posiada żadnych wydatków - ma studnie i nie płaci za śmieci - zwalania ją urząd z uwagi na brak dochodów

Mogę przyjąć taki wniosek i wyliczyć tylko z ryczałtu?
jesli nie ma wydatków...to tak...bedzie naliczony ryczałt ale tez do ograniczenia 50 lub 70 % ...nie wiem jak to u was...choc z drugiej strony...niby jest zapis ze zamieszkującym dany lokal i ponoszącym wydatki na ten lokal... :roll:
:-)
Podinspektor
Posty: 1411
Od: 20 mar 2017, 12:49
Zajmuję się: DM, DE

Napisano: 20 paź 2021, 8:38

:-) pisze:
jesli nie ma wydatków...to tak...bedzie naliczony ryczałt ale tez do ograniczenia 50 lub 70 % ...nie wiem jak to u was...choc z drugiej strony...niby jest zapis ze zamieszkującym dany lokal i ponoszącym wydatki na ten lokal... :roll:
No właśnie a tu wydatków brak :roll:
monelia100
Stażysta
Posty: 61
Od: 18 kwie 2017, 16:46
Zajmuję się: SR

Napisano: 20 paź 2021, 9:00

monelia100 pisze:
20 paź 2021, 8:38
:-) pisze:
jesli nie ma wydatków...to tak...bedzie naliczony ryczałt ale tez do ograniczenia 50 lub 70 % ...nie wiem jak to u was...choc z drugiej strony...niby jest zapis ze zamieszkującym dany lokal i ponoszącym wydatki na ten lokal... :roll:
No właśnie a tu wydatków brak :roll:
w ustawie jest mowa o ponoszonych wydatkach...praktycznie w każdym artykule...po przemysleniu...jednka chyba nie nalezy sie dodatek...bo jezeli nie ma poniesionych wydatków to dlaczego jeszcze ryczałt mamy płacić...hmmm
niby proste...a jednak trzeba zastanowic sie :) ja raczej bym dodatku nie przyznała
:-)
Podinspektor
Posty: 1411
Od: 20 mar 2017, 12:49
Zajmuję się: DM, DE

Napisano: 20 paź 2021, 9:00

brak wydatków brak dodatku, niestety

Art. 2. [Osoby uprawnione do dodatku mieszkaniowego]
1.
Dodatek mieszkaniowy, z zastrzeżeniem art. 7 ust. 3 i 4, przysługuje:
4)
innym osobom mającym tytuł prawny do zajmowanego lokalu mieszkalnego i ponoszącym wydatki związane z jego zajmowaniem;
brodafix
Starszy referent
Posty: 621
Od: 26 lip 2016, 8:34
Zajmuję się:

Napisano: 20 paź 2021, 11:48

Nalezy się jak najbardziej!
Bierzesz pod uwagę tylko wydatki ryczałtowe za brak CO, CCW i gazu.
Maxima
Podinspektor
Posty: 1775
Od: 14 kwie 2017, 9:34
Zajmuję się: DM DE


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x