wiele imion - O serwisie OPS.pl

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 04 sty 2009, 13:52

Już wszystko rozumiem. Ja się tu wypowiadać nie mogę. Opuszczam to forum.
~do admina


Napisano: 04 sty 2009, 14:45

Wypowiadać się jak najbardziej można. Chodzi o to, by swoimi wypowiedziami nie zniechęcać innych użytkowników do pisywania na forum.


admin
Praktykant
Posty: 15
Od: 01 sty 2009, 21:16
Zajmuję się:
Strona WWW: http://ops.pl
Lokalizacja: Nad Wisłą, Polska

Napisano: 04 sty 2009, 15:54

\" zoe - o jakim bezpodstawnym wzbogaceniu piszesz? Weźcie młotek i puknijcie się w puste głowy - ci którzy piszą o zwrocie nienależnie pobranego zasiłku i w dodatku z odsetkami. Wpinasz akt zgonu męża w akta i dajesz sobie spokój - nadgorliwość się nie opłaca\"
\"elizo - na tym forum próżno szukasz życzliwości i wsparcia, tu widzą tylko przepisy (które coraz częściej okazują się niezgodne z Konstytucją RP, niesprawiedliwe) a nie widzą człowieka. W OPS-ach w większości klienci są postrzegani jako wyłudzacze pieniędzy podatników\".
pierwszy raz aleXandra napisała coś mądrego i na korzyść klient
To są tylko nieliczne przykłady wypowiedzi jednej z pań. Uważasz drogi adminie, że nie są zniechęcające dla innych użytkowników? Stało sie to forum dla tej pani swoistym, politycznym Hyde Parkiem a Ty oczywiście tego nie zauważasz. Nie napisałam nic złego a Ty mnie z tego forum wykluczasz. Nie tylko ja zauważyłam, że wybitnie od pewnego czasu poziom portalu sie obniżył a prawdziwi fachowcy już sie tutaj nie wypowiadają. Pozdrawiam i już nigdy się tu nie wypowiem żeby nie drażnić ireny no i przy okazji Ciebie.
~wiele imion

Napisano: 04 sty 2009, 16:07

Chciałam napisać- więcej na to forum nie wejdę.
~wiele imion


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x