Wnioski na środki pomocnicze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 16 lip 2015, 11:29

Mam pytanie techniczne odnośnie wniosków na dofinansowanie środków pomocniczych i przedmiotów ortopedycznych. Wniosek powinien zawierać kwotę wnioskowaną. Wiadomo, że ludzie mogą starać się o maksymalne kwoty, zgodnie z rozporządzeniem. U nas są wprowadzone mocne obniżki dofinansowań. Jakie kwoty wpisują, w związku z powyższym, Wasi wnioskodawcy?
pcpr M


Napisano: 16 lip 2015, 12:21

Wnioski o przyznanie dofinansowania na śroski pomocnicze i przedmioty nie muszą zawierać kwoty wnioskowanej
pcprx

Napisano: 16 lip 2015, 12:38

Serio?! To źle zinterpretowałam §11.1.12 Rozporządzenia (...)
pcpr M

Napisano: 16 lip 2015, 14:44

Ale jest ust. 2, zgodnie z którym pkt 5 - 12 nie stosuje się w przypadku wniosku osoby niepełnosprawnej o dofinansowanie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne.
pcprx

Napisano: 16 lip 2015, 15:11

Dzięki.
pcpr M


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny