wnisek o MOW - Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze, Ośrodki Adopcyjno-Opiekuńcze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 02 lis 2008, 0:20

czy ktoś może wysłac mi wzór wniosku do Sądu u umieszczenie w MOW. Mamy w Domu Dziecka chłopaka który zupełnie się nie nadaje do placówki opiekuńczo - wychowawczej. Jest bardzo zdemoralizowany. Jełśi nie stanowi to problemu dla kogoś z Was to prosze o e-mail na adres: [email protected]
Pozdrawiam
~HUSKI


Napisano: 02 lis 2008, 16:02

W naszej placówce nie ma żadnych druków, po prostu tytułujemy pismo jako wniosek a w treści opisujemy sytuację dziecka, jego postępowanie, złe zachowanie i wnosimy o zmianę środka wychowawczego, tyle.
Zazdroszczę, że w waszej placówce na tyle zadko zdarzają się takie dzieciaki, że aż nie wiecie jak postępować. U nas niestety takie sytuacje są na porządku dziennym :(
~Zoi

Napisano: 03 lis 2008, 17:02

u nas jest podobnie. piszemy sami pismo w którym opisujemy zachowanie i sytuację dziecka zakończenie to przewaznie prośba o zmiane zarządzen opiekuńczych lub o zmiane ośrodka.
~olka

Napisano: 25 lis 2008, 1:31

Macie wzór tego pisma. Podeślijcie jakieś dokumenty którymi operujecie w placówce. odeślę to co my mamy każdemu kto coś mi prześle!! może coś się wWm przyda.
[email protected]
~HUSKI



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x