Lewica jest, będzie i była bez względu na to co ja czy Ty myślisz.
Pytanie jest tylko takie
czy wczorajsza zła postkomuna już dzisiaj jest dobrą lewica i ile to może dać głosów w II turze?
I dalej:
czy już potem też będzie dobra lewica czy znowu zła postkomuna?
Już raz powiedział, że ręki nie poda (publicznie powiedział w Gdańsku), a po 7 - 10 dniach podał.
To jak można wierzyć komuś kto raz jest tak a potem odwrotnie w zależności od koniunktury i własnych wyborczych (albo koalicyjnych) potrzb.
Ot to właśnie polityka... Napoleon zdefiniował. Kaczyński obiecał tyle mieszkań i co? Na ślubie przysięgali wierność i co? Tak mozna w kółko. Myślę, że liczą się czyny.
Jest sporo przysłów nie tylko o gęsiach, np - tylko krowa nie zmienia poglądów:)
z dnia na dzień i odwrotnie? no to fakt można i z minuty na minutę, być jednocześnie \"za a nawet przeciw\" tylko po co włazić dwa razy do tej samej brudnej wody?
Można także podnieść składkę zdrowotną z 9% do 6% (czerwiec Białystok - z tego postu). W kampanii można obiecać wszystko!!!!
I we wszystko można uwierzyć.
do ~Wandy \"tuśkutuśku\" nie kandyduje a w wyborach 2011 pewnie i jego wyborcy rozliczą, tak jak i pozostałe partie.
W czasach PRL za udział w anty-demonstracji 1-Majowej sąd skazał mnie za pobicie kobiety w ciąży. Niestety wielu z tych sędziów nadal orzeka.
Gratuluję Komorowskiemu zwycięstwa w ZK.
\"Puls Biznesu\" zarzuca Platformie Obywatelskiej niedotrzymanie obietnic wyborczych. Jako przykład podaje ustawę o funduszach dożywotnich emerytur kapitałowych, którą w środę przyjęła Rada Ministrów.
Stanowi ona, że osoba przechodząca na emeryturę dostanie tylko indywidualną emeryturę dożywotnią. Tymczasem przed wyborami poseł PO Zbigniew Chlebowski mówił, że emeryt powinien swobodnie dysponować swoimi pieniędzmi. Eksperci, zaskoczeni tą zmianą stanowiska, mówią, że partia, która dąży do liberalizmu, proponuje w kwestii emerytur rozwiązanie dużo mniej liberalne, niż poprzednie rządy - napisał \"Puls Biznesu\".
W \"Financial Times\" napisano, , że niektóre problemy rząd sam na siebie sprowadził i wymienia \"nieudolną próbę\" likwidacji państwowych subsydiów dla partii politycznych. Wyraża też opinię, że starania o zreformowanie systemu opieki medycznej przez zgodę na prywatyzację szpitali potykają się o źle napisane ustawy i brak kierunku politycznego.