żona złożyła podanie o zasiłek, podczas odwiedzin celem przeprowadzenia wywiadu okazało się że jest w szpitalu, czy mogę przeprowadzić wywiad z mężem?- czy mąż może podpisać wywiad gdzie są dane żony i podpisać oświadczenia? Czy będzie ok?
wywiad nie musi byc przeprowadzony z osoba wnioskujaca o pomoc..moze byc z dorosłym czlonkiem rodziny wspolnie gospodarujacym..dane na wywiadzie sa osoby z ktora przeprowadzasz wywiad... decyzja jest wystawiana na osobe która wnioskuje o pomoc
Zocha --> Dopisuje do wniosku? To jest przestępstwo - dokumentu nie wolno zmieniać.
Skoro sa w rodzinie, swiadczenie przysługuje całej rodzinie. Wywiad mozesz przeprowadzic z kazda osoba pelnoletnia z rodziny. Nie potrzeba zadnych dodatkowych wniosków.
Po co kombinować z wnioskiem- po prostu robisz wywiad z tym, kogo w domu zastaniesz, jeżeli oczywiście jest dorosły i wspólnie gospodarzy z wnioskodawcą.