Wywiad z pełnoletnim wychowankiem MOSu - obiady - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 17 wrz 2015, 17:30

Witam, wniosek o opłacenie obiadów dla siebie złożyła dziewczyna, która do końca czerwca br przebywała w MOSie (wcześniej była w Domu Dziecka). Od lipca mieszka z chłopakiem w wynajętym pokoju (u osób obcych), dziewczyna ma 18 lat, chłopak 19. Poznali się w MOSie, ona jest w 4 miesiącu ciąży, uczy się w zawodowce, on tez. Ona do końca VIiI dostawa pomoc na kontynuowanie nauki (jak twierdzi oczekuje cały czas na nową decyzję wydaną przez PCPR z innej gminy, bo ostatni stały meldunek posiada tam). Poza tym ma alimenty płacone przez komornika i wynagrodzenie za praktykę. Jak oświadcza swoją przyszłość wiąże z aktualną miejscowością. Chłopak ma alimenty z FA i płacone przez komornika). Ich dochód kwalifikuje do posiłków, tylko czy teraz traktować tą pomoc na kontynuowanie nauki jako dochód utracony i brać to co jest we wrześniu? W ogóle trochę pokręcona ta cała sytuacja i nie wiem jak ją rozgryźć. Podpowie ktoś coś.
Kwiatek79


Napisano: 18 wrz 2015, 8:50

ja nie liczyłabym tej pomocy z pcpr-u ale niech złoży ci oświadczenie ,że przypadku , gdy dostanie nową decyzję, to zgłosi ci ten fakt i ponownie przeliczysz jej dochód.
abc

Napisano: 18 wrz 2015, 12:09

sjontaktuj się z tamtym pcprem, na co moze liczyc ona i kiedy ewentualnie
anna111


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x