wznowienie?

Wybrane tematy:
Cheops przedłużenie dodatku energetycznego o co chodzi ??? zmieniamy decyzje? de do kwietnia? Nowe stawki DE od maja 2022 r. liczba rodzin
ODPOWIEDZ
:-)

wznowienie?

Post autor: :-) »

umowa z zakładem energetycznym do 27 lutego...dodatek energetyczny przyznany do 31 marca...co zrobić? wznowić postępowanie czy wezwać, ale jaki artykuł zastosować? Może ktoś doradzi? Dziękuję.
Ani

Re: wznowienie?

Post autor: Ani »

a ja mam taki problem ze zmieni mi sie liczba osob?! decyzja byla wydana na 3 osoby a teraz musze zmienic na 7 osob, jak to zrobic???
Bożena1303

Re: wznowienie?

Post autor: Bożena1303 »

ja robie tak: dodatek mieszkaniowy przyznany na 3 osoby na 6 m-cy to i dod. energetyczny tez na 3 osoby na czas pobierania dod. mieszk. Dopiero przy nowym wniosku na dod. mieszk. jesli wzrosła liczba osób przyznaję na ta sama liczbe dod. energetyczny.
art. 7 ust. 5 i 10 ustawy o DM
ODPOWIEDZ