zasiłek dla bezdomnego - Uzależnienia, Bezdomność

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
świetlice środowiskowe w 2015 r.? Zachowaj trzeźwy Umysł Szkolenie- kontrola przedsiębiorców sprzedających alkohol przez GKRPA organizacja koloni programem terapeutycznym leczenie z.stały-alkohol

Napisano: 07 lip 2014, 10:03

Witam. Dostaliśmy wywiad z osobą bezdomną bez dowodu z ostatnim zameldowaniem jest z naszej gminy (została ona wymeldowana z tego pobytu), ale od 25 lat jest związana z innym miastem, tam mieszkała (co napisał pracownik z tamtej gminy w wywiadzie). Obecnie ma meldunek na 2 miesiące w przytulisku dla bezdomnych. Nie mamy płatności gotówkowej, wszystko mamy na konto lub listę ale u nas w banku. Jeśli przyznamy decyzję to jak rozwiązać problem nie posiadania konta przez tę osobę bezdomną. Jeśli ktoś by miał wzór decyzji na okr esówkę dla takiej osoby bezdomnej to poproszę. Przyznanym że do tej pory nie mieliśmy takiego przypadku.
nowa34


Napisano: 23 lip 2014, 14:54

u nas jest taka praktyka: MOPS na terenie którego jest noclegownia/schronisko przydziela pomoc w miejscu pobytu, oczywiście po uzgodnieniu z MOPS-em ostatniego stałego meldunku, następnie wysyłają nam ksero wywiadu plus decyzję plus rachunek z wnioskiem o refundację kosztów udzielonej pomocy i my przesyłamy kasę na konto MOPS-u i po sprawie.
alinka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x