Zasiłek specjalny celowy bezzwrotny - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 17 cze 2010, 20:11

Witajcie dobrzy ludzie. Mam pytanie. Mianowicie na co można przyznać zasiłek celowy specjalny bezzwrotny oprócz leków i leczenia? Czy osoba musi być koniecznie z dysfunkcja?
~OPS

Napisano: 20 sty 2014, 16:35

Witajcie , jak często w Waszych ośrodkach przyznajecie zasiłek celowy specjalny jednej osobie? Wiem , ze zależy od sytuacji , rzeczywiście moja klientka jest w trudnej sytuacji (choroby, rodzina niepełna , bezrobocie) , ale przekracza kryterium o 700 zł. Pisała o celowy specjalny średnio dwa razy w roku , a teraz w grudniu dostała i znów pisze w styczniu , nie wiem , co zrobić , wiem , ze kierowniczka krzywo patrzy a ja nie mam sumienia wnioskować o odmowę. W ustawie nie jest to jasno określone , co jaki czas można przyznawać , a mój dwuletni staż pracy nie pozwala na szersze ogarnięcie tematu... Mieliście sytuację , kiedy miesiąc po miesiącu dawaliście celowy specjalny?
~Asiuniasia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x