zdo od kiedy?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 lut 2017, 14:53

poprzednie orzeczenie do 2017-01-31. pani przynosi kolejne orzeczenie - wystąpiła o nie z wnioskiem dnia 2017-02-06. w nowym orzeczeniu jest napisane, że ustalony znaczny stopień datuje się od2017-02-06. czy to oznacza, że jest kontynuacja i za luty ta pani dostanie całe 520zł?
Aps
Ewasjana
Podinspektor
Posty: 1355
Od: 24 mar 2015, 11:00
Zajmuję się:


Napisano: 17 lut 2017, 14:56

ja bym przyznał cały miesiąc
„Mądry potrafi wyłowić naukę z całej rzeki głupich słów, natomiast głupi nie potrafi wyłowić niczego z potoku mądrości.”
Marcelino
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 562
Od: 13 sty 2017, 20:46
Zajmuję się: sr/sw

Napisano: 17 lut 2017, 14:58

no właśnie, jest kontynuacja. ktoś jeszcze?
Aps
Ewasjana
Podinspektor
Posty: 1355
Od: 24 mar 2015, 11:00
Zajmuję się:

Napisano: 10 sie 2017, 10:29

przysługuje z wyrównaniem art. 6 niniejszej ustawy
Moniq
Praktykant
Posty: 24
Od: 31 maja 2017, 9:10
Zajmuję się: SR, FA

Napisano: 10 sie 2017, 10:30

przysługuje z wyrównaniem art. 6 niniejszej ustawy
Moniq
Praktykant
Posty: 24
Od: 31 maja 2017, 9:10
Zajmuję się: SR, FA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny