ZR-przyznać??? - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 08 sie 2014, 11:35

Pan ( żonaty) sklada wniosek na syna- rozwodu nie ma. ma tylko wyrok z sądu ograniczający władze rodzicielską matce, nie ma zasądzonych alimentow, gdyż ona opiekuje się drugim dzieckiem czy możemy mu przyznać zas,rodz. ????
jakkkkss


Napisano: 08 sie 2014, 11:49

bez zony w skladzie rodziny i jej dochodow - nie
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7388
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska

Napisano: 08 sie 2014, 12:43

a jakie art. na odmowną ?????
jakkkkss

Napisano: 08 sie 2014, 12:58

a masz wszystkie dochody ? najpierw napisz wezwanie do dostarczenie brakujących dokumentów pod rygorem nierozpatrzenia wniosku
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9550
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:
Lokalizacja: lubelskie, Polska

Napisano: 08 sie 2014, 13:02

nie, no nie mam dochodów kobiety.... facet sie uparł ze zona ma ograniczone prawa rodz., że jest za granica i on rodzinne chce pobierac na syna
jakkkkss

Napisano: 08 sie 2014, 13:08

oo i do tego jeszcze zagranica:D czyli brak wlasciwosci...wzywaj goscia na pismie do dostarczenia brakujacych dokumentow i uzupelnienia wniosku o zoneczke w skladzie rodziny pod rygorem pozostawienia wniosku bez rozpatrzenia, jesli zona przebywa za granica to zadaj od niego rozniez oswiadczenia o tym
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7388
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska

Napisano: 08 sie 2014, 13:31

a zastanawia mnie art. 7 ust. 5 pkt d
jakkkkss

Napisano: 08 sie 2014, 13:37

Ten art. tu w ogóle nie ma zastosowania. Popatrz na definicję "osoby samotnie wychowującej".
Wzywasz do uzupełnienia i poprawienia wniosku pod rygorem pozostawienia bez rozpatrzenia (art. 24a)
Ilona*


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x