art. 6a dożywianie w 2014r. - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 18 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 20 gru 2013, 14:24

Czy od stycznia 2014r. uczniowie na podstawie art. 6a bez programu osłonowego przyjętego przez gminę, nie będą korzystać z dożywianie bez wywiadu i decyzji ?
~OLA

Napisano: 20 gru 2013, 15:44

Nie ma od stycznia 2014 r. art. 6a. Należy stworzyć program osłonowy ale co i jak to narazie w domyśle.
~wwz

Napisano: 20 gru 2013, 15:48

No właśnie też się nad tym zastanawiałem. Ktoś może wie co i jak? I jak to \"ugryźć\"??
~karol

Napisano: 20 gru 2013, 16:02

Masakra jakaś!!!! Jak teraz powiedzieć dzieciom dożywianym z 6a, że od stycznia nie jedzą?
~asia

Napisano: 20 gru 2013, 16:05

A konkretnie jak nie ma gdzie to pisze
~beata

Napisano: 20 gru 2013, 16:18

Pisze, że można jak się ma przyjęty jakiś program osłonowy. A pewnie mało kto go ma.
~asia

Napisano: 20 gru 2013, 16:21

a wczesniej był ten program osłonowy
~beata

Napisano: 20 gru 2013, 16:24

Właśnie wcześniej w ogóle nie było takiego dopisku przy 6a.
~asia

Napisano: 23 gru 2013, 9:17

gdzie jest taki zapis, że nie ma 6a ?
~zz

Napisano: 23 gru 2013, 9:26

nawet jak ktoś już ma uchwałę w oparciu o dziennik ustaw z 2005r. to takie uchwały są już nieważne i nie można się na nie powoływać, konieczne będą nowe uchwały albo zmiana do dziennika ustaw

~...


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 18 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x