atualizacja stałego - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 07 lip 2016, 10:25

Pan pobiera zasiłek stały. W lipcu czas na wywiad. Ze środowiska wiem, że pana nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, pieniądze odbiera ktoś upoważniony z rodziny. co zrobić?-wstrzymać wypłatę, na jakiej podstawie? a może macie inne pomysły?
JDk


Napisano: 07 lip 2016, 10:45

Wstrzymać i wysłać wezwanie
edyta 1

Napisano: 07 lip 2016, 10:51

Ja bym wstrzymała ze względu na niemożność przeprowadzenia wywiadu aktualizacyjnego. Gwarantuję Ci że po wstrzymaniu Pan bardzo szybko zgłosi się na wywiad, a Ty wówczas będziesz miała możliwość przeprowadzenia wywiadu i wypłacisz mu wstrzymaną wypłatę.
W innym przypadku nie doczekasz się Pana. Niech wytłumaczy gdzie przebywa i co się z nim dzieje.
Wybierz się na wywiad, jak go nie zastaniesz to napisz sobie krótką notatkę służbową. Po tygodniu ponów próbę przeprowadzenia wywiadu i jeżeli nadal go nie zastaniesz, to napisz sobie drugą notatkę służbową. Następnie napisz do pana pismo z informacją że nie możesz go zastać w środowisku i podaj dokładną datę i godzinę kolejnej Twojej wizyty. Gdy Pana nie zastaniesz napisz sobie notatkę i wstrzymaj zasiłek. Notatki będą Twoją podkładką w papierach, a Pan jak nie otrzyma pieniążków, to gwarantuję że szybko się zjawi.
KDR01


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x