który dochód? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 07 lip 2016, 11:23

Pomóżcie!!
Klientka ma zas. chorobowy z ZUS. Nie otrzymuje go regularnie. Do tej pory klientka pisała nam oświadczenie że w miesiącu taki i taki otrzymała zasiłek w takiej i takiej kwocie. W tym miesiącu klientka przyszła i powiedziała, ze w zeszłym miesiącu otrzymała zasiłek i w tym miesiącu też już otrzymała i położyła mi przed nosem wyciąg z konta bankowego. Okazało się, że w tym miesiącu otrzymała zasiłek za cały miesiąc czerwiec od 29 maja. A w czerwcu otrzymała zasiłek za 17 - 28 maj.
Którą kwotę wy byście wzięli za dochód? Ja do tej pory brałam do dochodu kwoty które klientka otrzymała w poprzednim miesiącu (klientka nie dostawała tych kwot regularnie) czyli że w tym miesiącu wypadałoby policzyć kwotę otrzymaną w czerwcu. Ale przemyślałam sprawę i wydaje mi się, że to powinna być kwota otrzymana w lipcu za miesiąc czerwiec.
a-a


Napisano: 07 lip 2016, 12:36

Dokładnie tak. Musisz przeliczyć sobie kwotę za pełen czerwiec
dorotaops
Referent
Posty: 213
Od: 20 paź 2015, 13:42
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x