Bardzo celna riposta

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 03 gru 2015, 15:23

"Poseł PO Kropiwnicki przed chwilą na konferencji prasowej w Sejmie mówił coś o "hybrydowym zamachu stanu", którego niby dokonuje PIS. ALE, czy WIĘKSZOŚĆ może dokonać sama na siebie "zamachu"? Przecież władzę MA, otrzymała ją właśnie w niedawnych wyborach od Polaków! Większość jedynie stara się tę przekazaną jej władzę WYKONYWAĆ. Bo posiada mandat, i to bardzo silny, do rządzenia BEZ koalicjantów" - napisała na portalu społecznościowym. Problem w tym, że PRZEGRANA MNIEJSZOŚĆ nie chce się z przegraną pogodzić i SAMA organizuje ROKOSZ, BUNT przeciwko LEGALNEJ, prawowitej, popieranej przez większość wyborców władzy i przeciw jej działaniom. Stara się wciągnąć w swe antyrządowe spiski zdezorientowanych przez ich media - Polaków".
clara


Napisano: 03 gru 2015, 15:43

To nic nowego. PO chciałoby bowiem aby PiS rządziło tylko trochę, w dodatku pod ich dyktando, tak aby nie naruszyć w żadnej mierze interesów "salonu". Ale społeczeństwo w wyborach pokazało, że nie chce dłużej tkwić w tym marazmie i chce zdecydowanych zmian. Dlatego PiS musi wywiązać się z obietnic wyborczych, w których obiecywał społeczeństwo prawdziwe a nie pozorne zmiany. Jak na razie jestem dumny z tego co PiS realizuje. Widać, że są zdeterminowani i nie rzucali obietnic na wiatr. Oczywiście "salon" ze swoją PO-lityczną reprezentacją miota się z wściekłości, bo po raz pierwszy mogą utracić jakikolwiek wpływ na rzeczywistość polityczną w kraju, co dla nich oznaczać może wiele przykrych rzeczy, np. odpowiedzialność karną za przekręty i przestępstwa i okradanie społeczeństwa.

Nieświadomym, uświadomię tylko jedną kwestię, o zaraz ktoś zacznie wołać: dowody, dowody. Proszę bardzo. Zostaliśmy okradzeni przez rząd PO poprzez kradzież naszych pieniędzy z OFE. Nie tylko dlatego, że rząd ukradł je i przeznaczył nie wiadomo na co zamiast na nasze emerytury ale także w ten sposób, że przez wiele lat OFE pobierały sobie z naszych składek dywidendę, której nikt nam nie zwrócił. A pieniądze te były nasze, bo odkładane były na naszych indywidualnych kontach. Tak więc straszenie Polaków przez polityków PO i PSL, że w przypadku przejścia na emeryturę odpowiednio w wieku 60 i 65 lat to wyraz największej arogancji ze strony ludzi, którzy najpierw ukradli nasze pieniądze a teraz twierdzą, że musimy dłużej pracować, żeby mieć godne emerytury. Złodziei trzeba rozliczyć. Oni wprawdzie próbowali zabezpieczyć robiąc skok na TK, co dzisiaj potwierdził sam TK, albowiem TK miał za zadanie uwalać każdą ustawę mogącą doprowadzić do normalności w naszym kraju. M.in TK sam sobie nadał uprawnienia do pozbawienia urzędu Prezydenta RP. Oni, gdy już wiedzieli, że najprawdopodobniej przegrają wybory postanowili się właśnie zabezpieczyć w taki sposób, by krzywda im się nie stała. Niestety w tym skoku na TK brali udział osobiście jego przewodniczący i zastępca i jeszcze trzeci sędzia, pisząc do spółki z Komorowskim ustawę.
peperone


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny