Centralne ogrzewanie

Wybrane tematy:
Wzory informacji, decyzji Webinar - dodatek osłonowy. B. Mazurkiewicz 08/02/2022 Informator dla samorządów Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Dodatek osłonowy. Pytania i odpowiedzi dopłaty unijne ARiMR jak pozyskać dane WZÓR PISMA DO ZUSU O WYSOKOŚĆ SKŁADEK ZDROWOTNYCH ZA 2020R.
ODPOWIEDZ
Agnieszka1414
Praktykant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2019, 18:15
Zajmuję się: ŚW.
Kontakt:

Centralne ogrzewanie

Post autor: Agnieszka1414 »

Hej. Pewnie już to pytanie było, ale mam problem czy centralne ogrzewanie można zaliczyć jako kocioł na paliwo stałe ? I przyznać dodatek w wyżej kwocie? Pomocy :)
madziun506
Stażysta
Posty: 51
Rejestracja: 08 paź 2021, 9:36
Zajmuję się: św/ZR/ST
Kontakt:

Re: Centralne ogrzewanie

Post autor: madziun506 »

Agnieszka1414 pisze:Hej. Pewnie już to pytanie było, ale mam problem czy centralne ogrzewanie można zaliczyć jako kocioł na paliwo stałe ? I przyznać dodatek w wyżej kwocie? Pomocy :)
Agnieszka1414 pisze: 16 sty 2022, 19:35 Hej. Pewnie już to pytanie było, ale mam problem czy centralne ogrzewanie można zaliczyć jako kocioł na paliwo stałe ? I przyznać dodatek w wyżej kwocie? Pomocy :)
POD WARUNKIEM, ŻE OPALA WĘGLEM, EKO GROSZKIEM BĄDZ PRODUKTAMI WĘGLOPOCHODNYMI-WTEDY PRZYSŁUGUJE WYZSZY DODATEK
ODPOWIEDZ