Co z pomocą w 2014 roku? - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 5 z 6    [ Posty: 59 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 24 gru 2013, 13:44

Nie. Nie najdzie. Bo To co Adam pinkoli to kartonowe dekoracje a nie realna praca i proza życia. Z boku łatwo sie lansic i wymyślać farmazony. W pracy która drenują psychikę, zmagając sie z niedorobionym prawem i ograniczeniami finansowymi nie ma czasu na fikcje. A może kogoś wreszcie najdzie refleksja ze czas dać socjalnym przywileje którymi cieszą sie inni społeczni funkcjonariusze - pensje i nietykalność kuratorów, wczesna emeryturę policjantów, dodatkowy urlop zdrowotny nauczycieli? Bo jak na razie to poza wymaganiami i oczekiwaniami nie widać żadnych perspektyw dla ludzi którzy odwołają czarna robotę za wszystkich. Wesołych świat!
~Samochwala


Napisano: 24 gru 2013, 14:05

Widziały jaki jaki zawód brały.
Sorry. Obwiniajcie tylko siebie.
~Adam

Napisano: 24 gru 2013, 15:54

Nudny jesteś trollu z tymi galami. Niestety 10 lat temu nie reklamowali w TV jaka to daremna robota. Wszyscy natomiast podkreślali ze w normalnych godzinach, na stałych umowach, na jawnych zasadach. Wszyscy pisali o przygotowywanej ustawie o zawodzie pracownika socjalnego i uprawnieniach jakie ona przyniesie. O zmniejszeniu liczby środowisk i biurokracji. O podwyżkach. A wszystko to w klozet można włożyć.
~Samochwala

Napisano: 24 gru 2013, 16:07

Samochwało- wycisz się i spokojnie wyglądaj pierwszej gwiazdy..
~emilka

Napisano: 24 gru 2013, 16:21

Nie podoba się to zmieńcie pracę. Narzekanie wam nie pomoże.
Daliście się wyruchać. Łopieka nigdy nie była prestiżowa i dobrze płatna.
Wiadomo było że wraz z wejściem do UE i przyjęciem POKL przybędzie roboty. Resztę zrujnowały nasze realia, kryzys, konieczność zaciskania pasa.
A umowy i \"normalne\" godziny póki co macie.
~Adam

Napisano: 25 gru 2013, 13:41

POPIERAM Adama!
~Klyjent

Napisano: 26 gru 2013, 14:27

ja też popieram Adama. Chwilowo nie pracuję w pomocy społecznej. Wierzcie mi z dystansu można lepiej ocenić. Moim zdaniem pomoc społeczna do zmiany! absolutnie nie można tego tak zostawić. Myślę, że prawo prawem, ustawy ustawami ale wszystko kręci się przez ludzi. A tych dobrych ludzi, rzeczywiście wydajnych, dobrych i empatycznych socjalnych bardzo brakuje. Szczególnie negatywnie odnoszę się do \"starszych pań socjalnych\", które nie mają często ani chęci niesienia pomocy, ani chęci dokształcenia się i jedyne co im dobrze wychodzi to obrabianie d.py młodszym pracownicom (oczywiście najchętniej u pani kierownik w gabinecie). Piszę to z własnego doświadczenia, nie oceniam innych nie znając sytuacji w obcych ops-ach. Wypowiadam się we własnym imieniu. Gdybym miała wybierać \"nową kadrę\" wzięłabym młodych ludzi i dobrze bym sobie ich pilnowała :)
~ala

Napisano: 26 gru 2013, 14:58

Walczcie młodzi o wcześniejsze emerytury dla starszych pań, panów. Znajdą się miejsca pracy dla młodych, zmniejszą się wyjazdy z kraju za pracą, będzie mniej rozbitych rodzin i eurosieroctwa.
~!!!!

Napisano: 26 gru 2013, 15:19

Młodzi Ludzie aż rwą sie do tej pracy! Drzwiami i oknami walą do OPSow skuszeni atrakcyjna posada, wysokimi zarobkami, spokojna atmosfera i prestiżem. Po prostu podań całe stosy zalegają w kadrach... Sami magistrzy i doktorzy na kolanach błagają by ich zatrudnić...
Takie parcie jest na pomoc społeczna! ;)))
~Adamobojca

Napisano: 26 gru 2013, 15:52

To prawda prochna w urzędach masa...
~Kornik


  
Strona 5 z 6    [ Posty: 59 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x