czy nalezy się dodatek osobom, które przeprowadzają wywiady z dłuznikami alimentacyjnymi?

Strona 2 z 3    [ Posty: 27 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 28 wrz 2009, 23:22

Nie chodzi tu o wywiadziki i płacenie za nie faktycznie pracownicy socjalni robili je za free tak dodatkowo to i wy róbcie je za free, a te śmieszne 250zł opodatkowane oczywiście terenowego to nawet na zużyte ciuchy nie styknie a teren to nie tylko wywiady ale również praca socjalna - tu odsyłam do ustawy o pomocy społecznej i literatury
~ks

Napisano: 11 lis 2009, 20:00

do FA idzie w teren w te smrody i wsciekle psy to pogadamy oki?a te 250 zl ddoatku to sobie w d..e wsadzcie!
~meggi

Napisano: 11 lis 2009, 20:03

a co ty myslisz BAt ze to pr socjalny budzetem rzadza ile na co ma byc? tyle dal wojewoda pewnie i co maja zrobic?
moze ty oddasz swoja wyplate dla ubogich?chcialbys caly miesac za free pracowac?
~meggi

Napisano: 12 lis 2009, 23:53

litości, czy już tak bedzie zawsze, ze ci z pomocy będa zrec się z tymi ze świadczeń? przecież to jedna firma na litośc Boską
~xxx

Napisano: 18 gru 2009, 19:38

Kochanii. Byłem pracownikiem socjalnym przez 12 lat a od 5 lat siedzę w syfie swiadczeń rodzinnych nieszcześliwe skoligaconych z FA. Praca pracownika socjalnego to bajka. Co krok praw przybywa np. w postaci dodatków, superowych szkoleń i specjalizacji. I jaka jest możliwość skoków po widełkach!!!. A odpowiedzialność? Żadna. Wywiad i fru go do pana kierownika. Pan kierownik zatwierdza albo zmienia proponowaną pomoc. Potem teczka idzie do kolejnej laluni, która tępo wklepuje dane do POMOSTU- po prostu pisaninka na maszynie. I każda z tych trzech osób ma dużo większe pieniądze niż ja- czyli ta która musi przyjąć wniosek, wprowadzić go i ponieść odpowiedzialność jak coś przeoczy, bo kierownik jest tylko do podpisania, bo na naszej ustawie i 20-tu innych jej towarzyszących- to chłopina nie zna się wcale. No ale pracownicy socjalni to mogą z każdym problemikiem do niego lecieć. I ciągłe gadanie: bo wy z świadczeń, to ... Chętnie póję do pracy tam, gdzie nikt nie będzie dyskryminował pracowników z sr i fa
~otoja

Napisano: 06 lut 2010, 16:15

a kto ci broni wrócić w teren jako pracownik socjalny skoro to była bajka dla ciebie ?
~lola

Napisano: 12 lut 2010, 15:23

Byłam pracownikiem w terenie prze 12 lat teraz prowadze FA i drodzy pracownicy jęzlei uważacie , że nie ma corobic w Fa to siemylicie . Inny jest sposób wykonywania ciagle gonia teminy , odsetki lity i itp. Owszem praca w ternie jest bardzo trudna ale poza sytuacjami intyerwencyjnymi prace mozna sobie jakos zapłanować jak i w ternie tak i w biurze. W Fa juz tego sie nie da przynakmniej tak jest u mnie . Jezeli biore sobie wolne musze to prsynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem zrobić . Nie prowadziłam ZA ale zaliczka z tego co zrobiła rozeznanie była Pikuś w stosunku do FA .
Zajmuje się wszystkich. Siwadzenia rodzinne miały nawał pracy przez ok. 3-4 m-ce a teraz spokój powydawały decyzje i realizaują wypłaty _sporadyczne wnioski. W FA i dłuznikach jezst ciągłe w kółko to samo. WIĘC NIE KOMENTUJCIE JAK NIE MACIE ROZEZNANIA.
~MARTA

Napisano: 12 lut 2010, 17:18

ja przyjmuje wnioski , rozpatruje i podpisuje sama od a do z
~maria

Napisano: 23 lut 2010, 16:55

Są tacy co robią jedno i drugie bez dodatku
~koko

Napisano: 03 mar 2010, 5:22

Serdecznie zwracam się do ludzi dobrego serca o pomoc nazywam się Marta mam 22lata jestem mężatko i mam 2 letnie dziecka obecnie z mężem nie pracujemy od kilku miesięcy nasze życie nabrało ciemnych barw mąż nie może znaleźć pracy całe lato pracował na budowie pomagają nam rodzice jak tylko mogą,ale to jest mało samych opłat mamy prawie 500zł potrzebne mi są pampersy dla dziecka, kaszki i ubranka środków czystości.Zwracamy się z bardzo mocną, gorącą i serdeczną prośbą do Państwa, z apelem o Pomoc o jaką kol wiek pomoc finansową, żywnościową materialną. Wszystko jest nam tak bardzo, bardzo potrzebne.
~MARTA

Strona 2 z 3    [ Posty: 27 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny