Hej. chciałem się tylko upewnić czy dobrze zrozumiałem. Aktualnie mam 15 rodzin którzy pobierają dm.
Rodzin 2-4 osobowych jest 7, 8 rodzin to 5 osób i więcej.
Zapotrzebowanie.
15,77*7*3mce=331,17
18,93*8*3 mce=454,32
331,17+454,32=785,49
785,49 +2%=801,20 ok? czy nie bardzo:)