do Elmera - czy wystawiamy upomnienia?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 04 mar 2015, 10:05

Witam, mam pytanie czy wystawiam upomnienia dla dłużników przed wystawieniem TW?


słyszalam ze już nie ma takiego obowiązku?
jeśli tak to na jaki art. się powołać?
Maja 3266


Napisano: 04 mar 2015, 12:50

Ja wystawiam
MARTA II

Napisano: 04 mar 2015, 13:07

ja też wystawiam
ewwa

Napisano: 04 mar 2015, 13:57

a ja nie wystawiam: § 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 30 października 2014r. w sprawie określenia należności pieniężnych, których ezgekucja może być wszczęta bez uprzedniego doręczenia upomnienia(Dz.U. z 2014r., poz. 1494)
mmmm2

Napisano: 04 mar 2015, 14:36

też wystawiam bo róznie urzędy skarbowe do tego podchodzą.
lila


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny