do kiedy przyznajecie KDR dla ucznia?

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 26 sty 2015, 14:07

Zaswiadzcenie ze szkoly ,ze konczy naukę np. 30.06.2015, dziecko pełnoletnie, a my przyznajemy do 30.09.2015 tak???
jaaa


Napisano: 26 sty 2015, 14:10

Wg mnie tak.
Aguśśś

Napisano: 26 sty 2015, 14:14

Na pewno do 30 września 2015 r.
Aguśśś

Napisano: 26 sty 2015, 14:49

jaaa pisze:Zaswiadzcenie ze szkoly ,ze konczy naukę np. 30.06.2015, dziecko pełnoletnie, a my przyznajemy do 30.09.2015 tak???
tak
naitsyrk85
Starszy referent
Posty: 821
Od: 27 cze 2013, 10:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: Świat, Polska

Napisano: 26 sty 2015, 15:07

A miał już ktoś wniosek o przedłużenie ważności karty?????
Iska :)

Napisano: 26 sty 2015, 16:11

Iska :) pisze:A miał już ktoś wniosek o przedłużenie ważności karty?????
TAK
naitsyrk85
Starszy referent
Posty: 821
Od: 27 cze 2013, 10:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: Świat, Polska

Napisano: 27 sty 2015, 9:31

A jak to fizycznie wygląda: składa wniosek wpisuje siebie jako wnioskodawca i wnioskuje tylko na to dziecko którego ważność karty się skończyła a jak rejestrować taki wniosek bo nadany numer z rejestru nie będzie numerem rodziny z systemu ( do tej pory nr mi się fajnie pokrywały co przydało się do sprawozdania ) Czy tak robicie?
Iska :)

Napisano: 27 sty 2015, 11:15

Iska :) pisze:A jak to fizycznie wygląda: składa wniosek wpisuje siebie jako wnioskodawca i wnioskuje tylko na to dziecko którego ważność karty się skończyła a jak rejestrować taki wniosek bo nadany numer z rejestru nie będzie numerem rodziny z systemu ( do tej pory nr mi się fajnie pokrywały co przydało się do sprawozdania ) Czy tak robicie?
Teraz nie bedzei sprawozdań....:P
naitsyrk85
Starszy referent
Posty: 821
Od: 27 cze 2013, 10:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: Świat, Polska

Napisano: 28 sty 2015, 13:55

już pewnie na forum padło takie pytanie ale nie mogę znaleźć. Jak dziecko nie jest jeszcze pełnoletnie a uczy się w szkole ponadgimnazjalnej to jak przyznajecie Kartę? Do 18 roku życia czy do 30 września zgodnie z art. 4 ust. 1 pkt 2 lit. a
madzia11

Napisano: 28 sty 2015, 16:04

do 18 roku życia
Iska :)


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny