dodatek węglowy i pelletowy zmiany w ceeb

Wybrane tematy:
Wzory informacji, decyzji Webinar - dodatek osłonowy. B. Mazurkiewicz 08/02/2022 Informator dla samorządów Ministerstwo Klimatu i Środowiska - Dodatek osłonowy. Pytania i odpowiedzi dopłaty unijne ARiMR jak pozyskać dane WZÓR PISMA DO ZUSU O WYSOKOŚĆ SKŁADEK ZDROWOTNYCH ZA 2020R.
ODPOWIEDZ
nova12
Referent
Posty: 229
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:24
Zajmuję się: ŚW
Kontakt:

dodatek węglowy i pelletowy zmiany w ceeb

Post autor: nova12 »

Bardzo proszę o wyjaśnienia,czy jeżeli wniosek o DW mam złożony w sierpniu 2022r., pierwszwa deklaracja ceeb na córkę, ale ten sam adres z wpisem o pellet. w dniu 19.08.2022 r.nowa deklaracja na węgiel na nazwisko mamy, cały czas ten sam adres, czy w związku z tym na węgiel odmowa?? czy jednak wywiad i przyznanie.
Tulli
Stażysta
Posty: 73
Rejestracja: 19 sie 2022, 17:04
Zajmuję się: SW, SR
Kontakt:

Re: dodatek węglowy i pelletowy zmiany w ceeb

Post autor: Tulli »

nova12 pisze: 14 lis 2022, 12:57 Bardzo proszę o wyjaśnienia,czy jeżeli wniosek o DW mam złożony w sierpniu 2022r., pierwszwa deklaracja ceeb na córkę, ale ten sam adres z wpisem o pellet. w dniu 19.08.2022 r.nowa deklaracja na węgiel na nazwisko mamy, cały czas ten sam adres, czy w związku z tym na węgiel odmowa?? czy jednak wywiad i przyznanie.
Nie ma znaczenia kto imiennie składał deklarację w ceeb. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego wywiadu okaże się, że ten piec na węgiel faktycznie jest głównym źródłem ogrzewania to nie widzę przeszkód, żeby przyznać.
ODPOWIEDZ