DOFINANSOWANIE DO PIELUCHOMAJTEK

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 13 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 11 lut 2016, 10:40

WITAM!!

JAK ROZSTRZYGACIE PAŃSTWO SPRAWĘ W PRZYPADKU GDY OSOBA UPOWAŻNIONA ZŁOŻYŁA WNIOSEK NA PIELUCHOMAJTKI A ZA 2 TYGODNIE WNIOSKODAWCA ZMARŁ i nie dożył do wypłaty?? Bardzo proszę o odp pilne. moj adres [email protected]
MILKA*


Napisano: 11 lut 2016, 10:50

Nie wypłacamy. Mieliśmy takie przypadki.
Gość

Napisano: 11 lut 2016, 10:51

ALE NA JAKIEJ PODSTAWIE ?
MILKA*

Napisano: 11 lut 2016, 10:56

My wypłacamy po śmierci wnioskodawcy jeżeli był ubezwłasnowolniony .
PCPR S

Napisano: 11 lut 2016, 11:03

u nas to zależy czy ta informacja o śmierci jest oficjalna czy nie :) jak nie to raczej wypłacamy a jak tak to w zależności czy mamy akt zgonu czy inny dokument, wpinamy w akta i po sprawie
pcprkolb

Napisano: 11 lut 2016, 11:08

wszystko sie ale jak rodyina sie awanturuje i zada wzpatz i co im mowicie_
lola6

Napisano: 11 lut 2016, 11:27

świadczenie jest na osobę, która nie żyje więc rodzina nie ma nic do powiedzenia!!! wniosek pozostaje bez rozpatrzenia i tyle. rodziny nie trzeba informować
pcprkolb

Napisano: 11 lut 2016, 12:28

pcprkolb pisze:świadczenie jest na osobę, która nie żyje więc rodzina nie ma nic do powiedzenia!!! wniosek pozostaje bez rozpatrzenia i tyle. rodziny nie trzeba informować
Dokładnie tak. Świadczenie jest na osobę. Jęzeli ta nie żyje nie można wypłacić dofinansowania.mieliśmy taki przypadek akże przy likwidacji barier architektonicznych. Wnioskodawca zmarł i umowa przestała obowiązywać
Gość

Napisano: 11 lut 2016, 13:51

Dokładnie tak. Świadczenie jest na osobę. Jęzeli ta nie żyje nie można wypłacić dofinansowania.mieliśmy taki przypadek akże przy likwidacji barier architektonicznych. Wnioskodawca zmarł i umowa przestała obowiązywać[/quote]

A na jakim etapie wnioskodawca zmarł? my też mieliśmy podobną sytuację, wnioskodawca zmarł po wykonaniu prac a przed odbiorem prac przez pcpr, mieliśmy duże wątpliwości ale w ostateczności zapłaciliśmy firmie bo prace wykonała. No i nikt nie był w stanie nam jednoznacznie odpowiedzieć co należy zrobić w tej sytuacji.
rita5

Napisano: 11 lut 2016, 13:58

My nie dajemy. A jak rodzina się awanturuje to powołujemy się na art. 922 paragraf 2 kodeksu cywilnego:
"Nie należą do spadku prawa i obowiązki zmarłego ściśle związane z jego osobą ( ... ). j
mimi


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 13 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny