dziwny wniosek, pomóżcie proszę...
-
- Starszy referent
- Posty: 898
- Rejestracja: 08 lip 2018, 18:29
- Zajmuję się: ŚW
- Kontakt:
dziwny wniosek, pomóżcie proszę...
Witam, wpłynął mi wniosek elektroniczny, w którym jest podana 3 dzieci do 18 roku życia, z czego na żadne z nich nie wnoszone jest o kartę ale przy 1 dziecku zaznaczone jest, że przebywa w rodzinie zastępczej lub domu dziecka, czy w takim przypadku mogą w ogóle pisać to dziecko na wniosku, jeśli tak to jakie dokumenty muszą przedstawić?
-
- Stażysta
- Posty: 122
- Rejestracja: 20 cze 2014, 16:53
- Zajmuję się:
- Kontakt:
Re: dziwny wniosek, pomóżcie proszę...
Wydaje mi się, ze najlepiej zadzwonić do wnioskodawcy bo na pewno myśleli że będzie jedna karta. a to dziecko w rodzinie zastępczej mogło być nawet przez przypadek zaznaczone.
-
- Stażysta
- Posty: 86
- Rejestracja: 27 kwie 2022, 11:11
- Zajmuję się: KDR
- Kontakt:
Re: dziwny wniosek, pomóżcie proszę...
Ja dzwonię do wnioskodawców i wyjaśniam co i jak. Tak najłatwiej i najszybciej. Osoby wypełniające wnioski elektronicznie nie zawsze wiedzą jak należy wypełnić wniosek, dlatego z różnymi sytuacjami można spotkać się. A po telefonie okazuje się, że wnioskodawcy nie koniecznie chodziło o to co przesłałwioli pisze: 24 kwie 2022, 22:00 Witam, wpłynął mi wniosek elektroniczny, w którym jest podana 3 dzieci do 18 roku życia, z czego na żadne z nich nie wnoszone jest o kartę ale przy 1 dziecku zaznaczone jest, że przebywa w rodzinie zastępczej lub domu dziecka, czy w takim przypadku mogą w ogóle pisać to dziecko na wniosku, jeśli tak to jakie dokumenty muszą przedstawić?

Oprócz dziwny wniosek, pomóżcie proszę... - Karta Dużej Rodziny przeczytaj również:
KDR dla dzieci z innych gmin
Karta Seminarium-misyjne za granicą???
OBYWATEL UE
KDR dla obywateli Ukrainy
duplikaty kart
KDR dla dziecka z poprzedniego małżeństwa
Czy KDR Przysługuje i komu? Pomocy
Anonimizacja
czy należy się KDR dla dzieci?
Decyzja odmowna dla rodziny z Ukrainy - wniosek elektroniczny, proszę o podpowiedź
Rodzina patchworkowa
Dziecko z orzeczeniem
Rodzina z Ukrainy przybyła w 2019/2022. Komu KDR?
KDR dla wójta gminy
Duplikat - Pomocy
przedłużenie ważnosci karty