Spytałeś o Helios, to info masz tu: https://www.ops.strefa.pl, jeśli natomiast rozglądasz się za innymi też, to info o naszym programie masz tu: https://www.public.sygnity.pl/index.php? ... iew&gid=45, można stamtąd sobie ściągnąć i przeczytać skróconą instrukcję (24 strony) dającą pogląd jak obsługuje się Pomost.
pozdrawiam
Tomek
Jeśli pytanie było do mnie, to ja jestem programistą Pomostu firmy Sygnity, więc lepiej odwołać się nie do mnie, tylko do Klientów - osób używających tego czy innego programu (jeśli chodzi o nasz, to zapraszam na nasze forum na w/w stronie). Gdybyś natomiast potrzebował już konkretnych informacji o naszym programie to napisz na [email protected]
\"Helios jest najlepszy od 6m-cy korzystamy zniego i niemamy zarzuczen\"
POMOST jest najlepszy korzystam z niego od 10 lat i nie mam mu nic do zarzucenia.
Basiu bez urazy trzeba mieć porównanie z innymi programami aby takie opinie wyrażać. Ja miałem styczność z trzema produktami różnych firm i mimo tego nigdy bym się nie pokusił o opinię który jest najlepszy. Mogę tylko powiedzieć, który mi najbardziej odpowiada.
Pozdrawiam Darek