urodzil się pomysł stworzenia na kolejny rok kalendarza z wizerunkami wychowanków.jest to prawnie dozwolone czy potrzeba zgody rodziców lub opiekunów prawnych
Dzieciom pomysł bardzo się spodobał:)
Wymagana zgoda rodziców, opiekunów prawnych i dzieci powyżej 16 roku życia (oświadczenie woli), z dzieciakami poniżej 16 lat nie ryzykowałabym upubliczniania ich wizerunku.
Według mnie pomysł ma charakter stygmatyzujący i naszemu nadzorowi na pewno by się nie spodobał więc raczej ostrożnie
i dobrze zarobił... Nie podoba się fotografowanie dzieci i wrzucanie ich zdjęć na strony internetowe czy wysyłanie ich nie wiadomo gdzie.
Nasze dzieci często biorą udział w konkursach fotograficznych ale zawsze robimy zdjęcie takie, że twarz jest zakryta.