Kto wypłaci dodatek od 1stycznia 2011r.

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 26 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 02 gru 2010, 13:37

Już wiem,że dodatku w wys. 250 zł nie będzie wypłacany od 1 stycznia 2011r., ale czy ten dodatek nie powinien być przyznany nam w ramach budżetu własnego gminy?Piszmy do tego naszego Ministerstwa petycje, może to coś da!!!Jak nas traktują, a taka ciężka praca.Żaden młody po studiach nie chce iść w teren.My stare pracowniki-tak, jesteśmy własnie do bicia.Szara rzeczywistość przed nami, a skargi to można składać wyłącznie do Pana Boga, pozdrawiam.
~ewa


Napisano: 02 gru 2010, 14:17

A gdzie jest to napisane ze nie dadzą kasy .
~as

Napisano: 02 gru 2010, 17:11

Ja jestem młodym pracownikiem i zapier..... w teren!!!!!!!!
~młoda

Napisano: 12 gru 2010, 13:39

Zapierniczam w teren i nawet odzieżówki nie dostaję. Buty przemakają i nie stać mnie na lepsze bo zarobki niskie. Wiecznie jestem przeziębiona bo jak tu nie chorować jak idziesz w teren i wracasz mokra do kolan.
~Ela

Napisano: 14 gru 2010, 11:57

Czy ktoś wie dlaczego ma go nie być???? Jak poradziliście sobie z wypłatą dodatku w grudniu 2010, dostaliście pieniądze z gminy???MASAKRA
~nana

Napisano: 19 gru 2010, 15:12

Już tak nie narzekajcie,jak tak żle macie to poprostu zmiencie prace i tyle w temacie.
~filip

Napisano: 19 gru 2010, 21:16

filip takie dobre rady to zachowaj dla siebie. fatalny z ciebie doradca, współczuję twoim klientom-petentom.
~anka

Napisano: 20 gru 2010, 8:24

Witam.Do Pani Ani,ja nie jestem pracownikiem Mopsu niestety tylko klientem-petentem i mój pracownik socjalny traktuje mnie jak jakiegos śmiecia.Chciałbym pracować a nie prosić o te grosze które dostaje.
~filip

Napisano: 20 gru 2010, 16:17

kto wypłaci? - oczywiście , że ten który podpisał umowę o pracę czyli pracodawca; a skąd weźmie? - to miłe że o to się martwicie ale to już problem pracodawcy, głównego księgowego i idąc wyżej - skarbnika gminy i szefa gminy (utworzenie i utrzymanie ops jest zadaniem własnym gminy - obowiązkowym), no więc to czy uw dopłaci czy nie - nie zmienia zapisów ustawy z art. 121 ust. 3 a ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. Nr 64, poz. 593 z późn. zm.):
\"...przysługuje wypłacany co miesiąc dodatek do wynagrodzenia w wysokości 250 zł. .....\"

jeżeli zapis z ustawy nie zniknie a zniknie Wam dodatek - to kwalifikuje się do sądu pracy - to poważne łamanie praw pracowniczych w zakresie przysługującego wynagrodzenia
~lotsy

Napisano: 27 gru 2010, 18:48

mnie i tak nie płac a - pracuję w dps
~Ewik


  
Strona 1 z 3    [ Posty: 26 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny