z ciekwości!

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 28 lut 2011, 10:52

Jestem zatrudniona na stanowisku pracownika socjalnego i z racji zatrudnienia w OPS wykonuję specjalistyczne usługi opiekuńcze. Przez 8 godzin dziennie jest to praca w terenie. Czy w takiej sytuacji przysługuje mi dodatek dla pracowników socjalnych? Z góry dziękuję za szybką podpowiedź.
~~~ps

Napisano: 08 kwie 2011, 22:54

jak piszesz wywiady to tak
~mikka

Napisano: 17 kwie 2011, 21:08

Zaczyna mnie to denerwować wszyscy świadczący suo są zatrudnieni na etatach pracowników socjalnych, a ja świadcząc te usługi mam etat opiekunki, a więc dodatkowy urlop też mi nie przysługuje, co powinnam zrobić mam dyplom pracownika socjalnego, a nie opiekunki środowiskowej?
~ja

Napisano: 17 kwie 2011, 21:09

Zaczyna mnie to denerwować wszyscy świadczący suo są zatrudnieni na etatach pracowników socjalnych, a ja świadcząc te usługi mam etat opiekunki, a więc dodatkowy urlop też mi nie przysługuje, co powinnam zrobić mam dyplom pracownika socjalnego, a nie opiekunki środowiskowej?
~ja

Napisano: 29 kwie 2011, 0:33

napisz podanie do kierownika o zmianę stanowiska pracy
~ja

Napisano: 30 kwie 2011, 23:36

do ~ja
Dodatkowy urlop też nie będzie przysługiwał tobie pomimo zmiany stanowiska pracy z opiekunki na pracownika socjalnego, ponieważ nie będziesz nadal wykonywać wywiadów, które są podstawą do przyznania dodatku.
ania
~ania
Podinspektor
Od: 18 maja 2011, 16:30
Zajmuję się:

Napisano: 03 cze 2011, 13:07

ale to trzeba mieć przepracowane 5 lat w zawodzie, prawda?
~k

Napisano: 04 cze 2011, 10:07

Dodatkowe 10 urlopu przysługuje po 5 przepracowanych latach na stanowisku pracownika socjalnego, który przeprowadza wywiady środowiskowe w miejscu zamieszkania podopiecznego.
ania
~ania
Podinspektor
Od: 18 maja 2011, 16:30
Zajmuję się:

Napisano: 20 lip 2011, 16:36

a jeśli dodatkowo prowadzę dodatki mieszkaniowe i z racji ustawy o dodatkach mieszkaniowych przeprowadzam wywiady środowiskowe?
~~~gosiab

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny