https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo
\"Ludobójstwo
– zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.\"
a co Konwencja z 1948r mowi w tej kwestii
https://www.msw.gov.pl/ftp/OCK/dokumenty ... ojstwa.pdf
zwłaszcza dział II i III
to, ze jest to już fakt to od kilku lat nie mam żadnych wątpliwosci dotyczy to rodzin zastepczych, emerytów, rencistów, a w przypadku osob w wieku ok 50lat to glownie rozstrój zdrowia, dzieciobojstwo ( rodziny zastępcze, przemoc w rodzinie - to fakty, ktorymi prawie codziennie epatują nas media)
Mam nadzieje, ze moja empatia spotka sie z wlasciwym zrozumieniem kwestii i cynizm nie spowoduje iz osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy nie będa probowały uczynic ze mnie osoby psychicznie chorej bowiem ostrzegam, ze na ta okolicznosc jestem przebadana psychiatrycznie i jako osoba przeszkolona w zakresie pracy z osobami zaburzonymi psychicznie jestem w pelni swiadoma tego co piszę i jakie konsekwencje moge poniesc piszac nieprawdę