NIE DLA SYSTEMU

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 03 lut 2013, 22:31

Nie dla takiego beznadziejnego systemu weryfikacjo rodzin zastępczych, praktycznie każdy głupek może Nią być niestety. Wszystko robione na siłę na pokaz dla statystyk. To co sie dzieję bynajmniej u mnie że dzieci są oddawane od tych super rodzin zastepczych do placówek BO zaczął sie okres dorastania bo zaczęły się kłopoty bo nie spełniają tych super oczekiwań?!
I proszę nie piszcie że jestem uprzedzony bo nie o to chodzi.!
Są wspaniałe rodziny zastępcze, super rodzinne domy dziecka ale nie róbmy tego na siłę że każda rodzina zastępcza i każdy RDD jest lepszy od placówki opiekuńczo - wychowawczej BO TO NIE PRAWDA.
Ps. A nasz niby system jest jaki jest czyli jest SŁABY a jak widzę tego z PSL - u ministra który zajmuje się głównie tym żeby być na wszystkich pożal sie boże konferencjach spotkaniach które ie mają żadnego efektywnego celu oprócz ROBIENIA dobrego WRAŻENIA to i niestety caly ten mechanizm działa jak działa.
~KAMYYSZ czy jakoś tam.


Napisano: 03 lut 2013, 23:03

BRAWO!!!!!!!!!! ŚWIĘTA PRAWDA!!!!!!!!!!
TO TYLKO KOLEJNY BIZNES!!!!!!!!!!!!!
~socjalny

Napisano: 03 lut 2013, 23:23

U nas przez 15 lat funkcjonowania placówki były tzw.ZWROTKI.Czyli dzieci przychodzące z rodzin zastępczych lub rodzinnych domów dziecka.Panie z RODK-u też zauważyły nasilenie tego zjawiska zwłaszcza w okresie dorastania dzieciaków.
~anna

Napisano: 04 lut 2013, 10:20

Zawsze będą dzieci, których \"nikt nie chce\", to bardzo smutne ale niestety prawdziwe. Dzieci bardzo trudne, wymagające leczenia i ciągłej pracy z nimi będą w placówkach bo rodziny zastępcze ich nie chcą albo - jak już dostaną takie dziecko to oddają. Jak patrzę na ogrom pracy jaką trzeba włożyć żeby \"coś z nich było\", to nawet się nie dziwię. Nawet jak by ktoś chciał i tak nie jest w stanie pomóc tym dzieciom przy obecnym stanie służby zdrowia. Jak dostać się do psychologa, psychiatry, jak otrzymać terapię ? To już jest sprawa dla bardzo bogatych ludzi i oczywiście z układami. Mało kto ma kase i układy więc jest tak jak jest..... niestety.
~Eda

Napisano: 04 lut 2013, 10:39

Eda....zgadzam się z Tobą w 100%. Brak możliwości uzyskania konkretnej pomocy psychologicznej i brak odpowiednich środków finansowych to największy problem.
~Denis


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny