nieletnie matki z dziećmi w POW

Wybrane tematy:
socjoterapia Opieka prawna nad małoletnią wychowanką w ciąży Zwolnienie dziecka z placówki opiekuńczo- wychowawczej urlopowanie wszystkich wychowanków z placówki... Alimenty ponowne umieszczenie w POW odpłatność za pobyt pensjonariusza w ZOL
ODPOWIEDZ
~Beata

nieletnie matki z dziećmi w POW

Post autor: ~Beata »

Kochani, jak u Was wygląda sytuacja małoletnich matek z dziećmi? jeśli wychowanka zajdzie w ciążę, czy po porodzie zostaje u Was? czy przyjmujecie do siebie małoletnie z dziećmi? u nas mamy z tym problem.
~Piotr

Re: nieletnie matki z dziećmi w POW

Post autor: ~Piotr »

Owszem , w naszej placówce takie małoletnie matki mają taką możliwość pozostania i wychowywania dzieci oraz także dalszego realizowania obowiązku szkolnego.
~marta

Re: nieletnie matki z dziećmi w POW

Post autor: ~marta »

W naszej placówce również jest małoletnia matka z obecnie 3 miesięcznym dzieckiem. Zarówno ona jak i dziecko są wpisani na listę wychowanków
ODPOWIEDZ