oświadczenia a brak zamieszkania - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 14 sty 2014, 19:52

mam kobietę, która twierdzi, że przebywa w mojej gminie i składa wniosek o udzielenie pomocy finansowej. z ustnych informacji od sasiadów wynika ,że kobieta tu nie przebywa.
jak jej udowodnić że faktycznie jej tu niema?
kobieta jest bardzo konfliktow już kilka razy bylam na dywaniku u Wójta
~asia

Napisano: 14 sty 2014, 21:18

Pismo do policji - ustalenie/wskazanie miejsca pobytu. Pismo do kobiety o wskazanie rzeczywistego miejsca zamieszkania za zwrotnym potwierdzeniem na adres \"fikcyjny\" z zaznaczeniem ze odbiorwylacznie osobisty. Jaki meldunek? Pismo do administratora lokalu.
~Artysta dawniej znany jako Adam

Napisano: 15 sty 2014, 12:54

potwierdzenie meldunku lub ostatniego zameldowania... gdzie przeprowadzasz wywiad? w jakimś mieszkaniu? kto jest jego najemcą, właścicielem?
~młoda

Napisano: 15 sty 2014, 13:44

A iść na wywiad i zobaczyć czy mieszka czy nie
~GOPS

Napisano: 15 sty 2014, 13:58

Jaki problem? Pracownik idzie na wywiad pod wskazany we wniosku adres. Jeśli jej tam nie zastanie, wysyła pismo ustalające datę i termin przeprowadzenia wywiadu w jej (jak podaje)miejscu zamieszkania. Nie zastanie jej to wydaje decyzję odmowną. A jak zastanie to rozezna na miejscu sytuację , stosowne oświadczenia itp.
~wwz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x