Oszukani pracownicy socjalni - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 10    [ Posty: 98 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 14 paź 2014, 18:38

Pani Ewa Kopacz roztoczyła w swoim expose wizję raju. Każdemu obiecała wszystko. Tymczasem dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wojewoda mazowiecki nie ma zamiaru wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec pracowników socjalnych i nie zamierza dać ani grosza na dodatki dla pracowników socjalnych. Do tej pory OPS-y pożyczały pieniądze od gmin by realizować ustawowy obowiązek licząc, że wojewoda przekaże środki choćby na koniec roku. Niestety najprawdopodobniej są to jedynie mrzonki. Jeśli jest mowa o budowaniu zaufania do administracji to śmiało można powiedzieć, że wojewoda mazowiecki przestał być całkowicie wiarygodny. Pracownicy socjalni czują się oszukani i wykorzystani. Czyżby brakowało pieniędzy na spełnienie obietnic pani premier?
kalina


Napisano: 14 paź 2014, 20:49

droga kalinko bo my jesteśmy od roboty i jeżeli wydarzy się jakieś nieszczęście w tym chorym kraju to winny jest pracownik socjalny, tak widać nasza dola i nikt ale to nikt nam nie pomoże nawet sami nie potrafimy się zjednoczyć i walczyć o swoje chociażby jak nauczyciele którzy mają swoje związki i się władza z nimi liczy a my co mamy ........ sama doskonale wiesz.........
aga.w

Napisano: 15 paź 2014, 9:13

21 listopada powinniśmy opony pod MPiPS podpalić może wtedy ktoś by się tym zainteresował, tv na nas sra przy każdej okazji, władza okrada i ma nas w 4 literach a "nasz" minister bardzo przejęty rolą próbował zwiać do europarlamentu.
padaka

Napisano: 15 paź 2014, 9:23

Kalina masz może skan tego pisma od wojewody?
tomekk

Napisano: 15 paź 2014, 9:26

W dodatku WM nie wywiązuje się z finansowania zasiłków stałych. To jest skandal, bo ludzie których jedynym źródłem utrzymania są te śmieszne pieniądze mogą nawet tego nie dostać. Ale nagrody w UW zapewne będą na czas i to jeszcze przed wyborami.
antoni

Napisano: 15 paź 2014, 9:41

"Wydział Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego
informuje, że w roku bieżącym Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej nie
będzie uruchamiało środków finansowych na wypłatę comiesięcznego dodatku do
wynagrodzenia w wysokości 250 zł dla pracowników socjalnych, którzy
spełniają warunki do otrzymania dodatku wynikającego z art. 121 ust. 3a
ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej"
Czy wszyscy już otrzymali pismo "motywujące" do jeszcze lepszego wykonywania pracy z klientem ?
male

Napisano: 15 paź 2014, 9:48

w śląskim dostał ktoś tego gniota?
maxyking

Napisano: 15 paź 2014, 10:23

Proponuję zbojkotować Nasze święto 21 listopada na pewno w tym dniu politycy sobie przypomną o nas bo będą wybory samorządowe i będziemy im w tym dniu potrzebni.
pawel.w

Napisano: 15 paź 2014, 10:46

Pawel.w nie ma co bojkotować bo to już będzie niestety po wyborach i wyborcy nie będą im potrzebni w tym my prac. socjalni.
Paweł P.

Napisano: 15 paź 2014, 11:46

zbojkotować nasze święto? to raczej niewykonalne, gdyż najpierw ktoś musiałby o nim pamiętać i w jakiś sposób chcieć go uczcić. Od lat u nas zazwyczaj 21 listopada same kupujemy sobie w pracy jakieś ciasto czy coś w tym guście i na tym "świętowanie" się kończy. Oprócz zainteresowanych pies z kulawą nogą o "święcie" nie pamięta...
@@@


  
Strona 1 z 10    [ Posty: 98 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x