pełnoletni w rodzinie zastępczej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 27 kwie 2015, 11:32

Witajcie,
Mam pytanie jeżeli pełnoletni wychowanek, przebywający w dalszym ciągu w rodzinie zastępczej, ukończył naukę w szkole średniej (dostarczył świadectwo ukończenia szkoły) informuje pcpr, że planują podjąc dalszą naukę od października na studiach wyższych będzie mógł pozostać w dalszym ciągu w rodzinie zastępczej czy przejdzie na kontynuowanie nauki, bo we wrześniu teoretycznie nie będzie miał statusu ucznia ? Dopiero od października w chwili podjęcia studiów wyższych. Co w takiej sytuacji ?
martak_85


Napisano: 27 kwie 2015, 14:48

art. 82 ust. 1b ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
pcprx


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny