Postanowienie sądu

Wybrane tematy:
studia praca socjalna ustawa o przeciwdziałaniu przemocy wniosek do ZK Co powinna zrobić szkoła??? Procedura niebieskiej karty - prawa i obowiązki Ankieta Asystent Rodziny
ODPOWIEDZ
agata24

Postanowienie sądu

Post autor: agata24 »

Witam. Mam pytanie czy miał ktoś postanowienie sądu zobowiązujące GOPS do skierowania asystenta? Jeżeli tak to jak wygląda procedura?
JoannaB

Re: Postanowienie sądu

Post autor: JoannaB »

Witam, ja pracuję z dwiema rodzinami przydzielonymi w ten sposób. Po otrzymaniu postanowienia, udajemy się do rodziny (która również ma taka informację) i proponujemy współpracę, jeśli się nie zgadza, wysyłamy informacje do sądu.
Gość

Re: Postanowienie sądu

Post autor: Gość »

ja mam jedną taką rodzinę i współpracuję z nimi już trochę czasu i nie chce ich oddać bo pani rodzi w grudniu :) procedura jest dokładnie taka jak pani napisała w poście :)
ODPOWIEDZ