– Liczba osób - 5
– 2.363,56 zł/m-c
– powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi: 65,00 m2
– % udział w kosztach od dochodów gospodarstwa domowego: 2.363,56 zł x 10% = 236,36 zł
Miesięczną kwotę wydatków mieszkaniowych stanowią:
opłata za czynsz w wysokości: 585,00 zł,
opłata za odbiór odpadów komunalnych: 125,00 zł
opłata za zimną wodę: 35,77 zł
co daje łączną kwotę: 745,77 zł
Jest instalacja centralnego ogrzewania, jest centralna instalacja ciepłej wody, brak instalacji gazu przewodowego:
- brak instalacji gazu przewodowego:
10 kWh + (4 osoby x 2 kWh) x 0,6244 = 18 kWh x 0,6244 = 11,24 zł
wydatki razem z ryczałtem: 757,01
745,77 – (236,36 + 11,24) = 498,17 zł
Ograniczenie wysokości dodatku mieszkaniowego:
(745,77 + 11,24) x 70% = 529,91 zł
Wysokość dodatku mieszkaniowego:
745,77 – (236,36 + 11,24) = 498,17 zł
(11,24:757,01) × 498,17 = 7,42 zł
498,17 – 7,42 = 490,75 zł
Proszę o sprawdzenie wyliczenia
-
- Praktykant
- Posty: 22
- Rejestracja: 24 wrz 2020, 13:46
- Zajmuję się: DM, DE
- Kontakt:
-
- Starszy referent
- Posty: 893
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:08
- Zajmuję się: Dm
- Kontakt:
Re: Proszę o sprawdzenie wyliczenia
Liczę ręcznie i myślę że :
529,91 > 520,65 zł = DM
Wysokość dodatku mieszkaniowego:
757,01 – 236,36 = 520,65 zł
Z= 512,94
R= 7,71
529,91 > 520,65 zł = DM
Wysokość dodatku mieszkaniowego:
757,01 – 236,36 = 520,65 zł
Z= 512,94
R= 7,71
-
- VIP
- Posty: 3762
- Rejestracja: 20 mar 2017, 12:49
- Zajmuję się: DM, DE
- Kontakt:
Re: Proszę o sprawdzenie wyliczenia
745,77 -236,36 + 11,24 = 520,65
745,77 + 11,24 = 757,01
757,01 x 70% = 529,91
dodatek wynosi więc 520,65
(11,24 : 757,01) x 520,65 = 7,73 ryczałt na opał
512,92 do zarządcy
745,77 + 11,24 = 757,01
757,01 x 70% = 529,91
dodatek wynosi więc 520,65
(11,24 : 757,01) x 520,65 = 7,73 ryczałt na opał
512,92 do zarządcy
Oprócz Proszę o sprawdzenie wyliczenia - Dodatki mieszkaniowe przeczytaj również:
Bardzo proszę o stwierdzenie, czy dostanie dodatek.
Pytanie o dodatek mieszkaniowy
Proszę o wyliczenie DM PILNE dziś 8.07:(
czy wiadomo coś o jakichś nowych zmianach w dodatkach odnośnie obliczania dochodu itd??
Zapytanie o dochody
ZGON wnioskodawcy
cena kWh proszę o pomoc
brak faktury za czynsz
Pobyt w ZOL a dodatek mieszkaniowy
Zaległości w opłacie za czynsz - czy decyzja odmowna?
zapytanie o WYDATKI
RODO ?
zwrot z tytułu ulgi na dziecko
DRUKARNIA
Dochód z najmu lokalu
Czy umowa o admnistrację budynku może być tytułem prawnym?