PYTANIE

Wybrane tematy:
Opowiedz o swych traumatycznych przeżyciach z SI KDR Duplikat, krok po kroku Małżeństwo bez wspólnych dzieci zamiast nazwisko imię KDR- dziecko niepełnosprawne osoba wcześniej była posiadaczem KDR
ODPOWIEDZ
KDR 2015

PYTANIE

Post autor: KDR 2015 »

Mam pytanko czy jeżeli studentowi skończyła się data ważności karty a mimo telefonów nikt się nie zgłasza o przedłużenie karty i przypomni sobie po 3 miesiącach i wtedy chce przedłużyć a nie ukończył 25 roku życia to można przyjąć i zrealizować taki wniosek o przedłużenie karty?
frogi

Re: PYTANIE

Post autor: frogi »

Ja uważam, że można taki wniosek przyjąć, bo jeszcze karta mu przysługuje.
Ja osobiście nie dzwonię, żeby przychodzi i przedłużali karty, jak będą potrzebować sami przyjdą.
KDR 2015

Re: PYTANIE

Post autor: KDR 2015 »

no tak właśnie myślałam ale wolałam się upewnić,...w sumie racja po to mają datę ważności na odwrocie żeby wiedzieć kiedy im się kończy ważność... dziękuje za pomoc:)
naitsyrk85
Starszy referent
Posty: 938
Rejestracja: 27 cze 2013, 10:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: Świat, Polska
Kontakt:

Re: PYTANIE

Post autor: naitsyrk85 »

Nie rozumiem po co dzwonicie, będzie potrzebował to sie sam zgłosi, jeżeli nei ukończy 25 roku życia i dalej sie uczy co przedstawi na odpowiednim zaświadczeniu lub oświadczeniu (z uczelini preferujemy zaświadczenia) to oczywiście możesz przedłuzyc)
ODPOWIEDZ