Resort pracy- jest praca dla imigrantów

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 08 wrz 2015, 7:38

Ludzie Kosiniaka Kalosza w obłędzie : ,, Resort pracy uważa, że można im znaleźć w Polsce pracę, a ekonomiści są przekonani, że nie zbraknie jej także dla innych emigrantów – czytamy w "Pulsie Biznesu". :D
Gops2


Napisano: 08 wrz 2015, 9:07

No to Kosiniaka trzeba pod sąd! Facet ukrywa miejsca pracy dla Polaków. Ja bardzo chętnie zatrundniłbym jeszcze kilka osób nie dlatego, że tak mi się podoba ale dlatego, że takie są potrzeby. Niestety ciągle słyszę od władz i skarbnika, że nie ma na to kasy. Ja wiem, że są osoby, które są zarjestrowane tylko z powodów formalnych. Ale jest cała masa, zwłaszcza kobiet, które podjęłyby natychmiast parcę. Dlaczego jej nie podejmują? Najwidoczniej Kosiniak-Kamysz trzyma te miejsca pracy dla uchodźców. Nieprwadą jest, że ci ludzie uciekają przed wojną. W Grecji nie ma wojny a oni nie osiedlają się tylko chcą jechać dalej. Jak uciekam przed wojną to zatrzymuję się w pierwszym miejscu, w którym jej nie ma. Grecja: wojny brak, Bośnia: wojny brak, Węgry: wojny brak. To czego im jeszcze qurwa potrzeba? Oni nie uciekają przed wojną lecz jadą do Niemiec, Austrii, Anglii i Szwecji. To jest emigracja za dobrobytem a nie z powodu zapewnienia sobie bezpieczeństwa.
wqurwiony

Napisano: 08 wrz 2015, 9:14

W Polsce pracy nie ma, ale jest mnóstwo roboty do wykonania. Każdy może znaleźć zajęcie przy sortowaniu odzieży używanej, sortowaniu śmieci, w ubojni, pilnowaniu i sprzątaniu hipermarketu. Tam zawsze są wakaty. Czyli zachód pełną gębą- za granicą nasi bez kompleksów takie stanowiska obsadzają.
betonowy

Napisano: 08 wrz 2015, 10:21

No to teraz już wiecie dlaczego Kamysz nie będzie miał pieniędzy na emerytury dla Polaków. Kasę zamierza wydać na zasiłki dla arabów.
kita

Napisano: 08 wrz 2015, 12:36

cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18634
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny