Upoważnienie dla kierownika czy pracownika

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 14 gru 2015, 10:59

Upoważnienie do realizacji zadań dot. KDR ma kierownik OPS.

Czy ja jako pracownik który zajmuje się realizacją ustawy muszę mieć również upoważnienie?
Gosia14


Napisano: 14 gru 2015, 11:11

z mojej wiedzy wychodzi że tak, odsyłam do art. 9 ust. 5 ustawy o KDR
kdr2o15

Napisano: 14 gru 2015, 11:14

A takie upoważnienie musi dotyczyć również podpisywania decyzji ?
Gosia14

Napisano: 14 gru 2015, 16:06

Wydajemy tylko decyzje o odmowie. Wtedy podpisuje burmistrz, wójt. Kierownik ma upoważnienie do realizacji wszelkich spraw związanych z realizacją kdr, oraz inni pracownicy.
monia333


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny