upoważnienie do prowadzenia dobry start

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 20 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 cze 2018, 12:39

Czy zrobiliście już upoważnienia???
tarzan123
Praktykant
Posty: 27
Od: 11 lip 2017, 8:47
Zajmuję się: referent


Napisano: 13 cze 2018, 9:15

Jeszcze nie, ale wg mnie tak powinno wyglądać



ZARZĄDZENIE NR /2018
......................
z dnia czerwca 2018r.


w sprawie: upoważnienia pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej do prowadzenia postępowania w sprawie świadczenia ,,Dobry start’’


Na podstawie art. 187a ust. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2018 r. poz. 998) w związku z § 8 ust.1, ust. 2 pkt 1, ust. 3 pkt 1Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 maja 2018 w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” (Dz. U poz. 1061),ustanowionego uchwałą nr 80 Rady Ministrów z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie ustanowienia rządowego programu „Dobry start” (M.P. poz. 514), na wniosek Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w ........ z dnia ………. 2018r.

Upoważniam Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w …………..
do prowadzenia postępowań w sprawach świadczeń ,,Dobry start’’, a także do wydawania w tych sprawach rozstrzygnięć, oraz przekazywania informacji o przyznaniu świadczenia ,,Dobry start’’, do wydawania zaświadczeń.


§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
BENIUSIA
Stażysta
Posty: 100
Od: 17 lip 2017, 15:32
Zajmuję się: PRACOWNIK SOCJALNY

Napisano: 13 cze 2018, 10:49

niestety w upoważnieniu nie może być na wniosek Kierownika, zerknij jeszcze raz do rozporządzenia :)
gucioo
Stażysta
Posty: 91
Od: 09 cze 2017, 13:05
Zajmuję się: SR

Napisano: 13 cze 2018, 10:51

Dawno takiego gniota jak ten wzór upoważnienia nie czytałem - nawet nie ma wskazanych osób upoważanianych tylko jakiś ogólny bełkot o upoważnieniu pracowników ops - sprzątaczki w ops tez sa upoważanione?

Ludzie, ogarnijcie się w końcu - toż to analogiczne upoważanienie jak w śr, fa, 500 - tam też takie gnioty macie? Jeśli tak to brak słów i żadne tłumaczenia elementarnych kwestii nie maja sensu
opsxyz22
Stażysta
Posty: 123
Od: 24 sie 2017, 20:14
Zajmuję się: śr 500

Napisano: 13 cze 2018, 11:52

może gniot .. napisz lepsze
BENIUSIA
Stażysta
Posty: 100
Od: 17 lip 2017, 15:32
Zajmuję się: PRACOWNIK SOCJALNY

Napisano: 13 cze 2018, 13:01

opsxyz22 czy T(?) tobie się kiedyś coś podobało?
dorota202
Stażysta
Posty: 176
Od: 23 maja 2017, 11:00
Zajmuję się: Św/FA

Napisano: 13 cze 2018, 15:09

kto u was dostaje upoważnienie kierownik czy pracownik merytoryczny co oznacza "lub" w ustawie ?
czy wójt na wniosek kierownika upoważnia pracownika ? co z pracownikiem,który będzie zastępował ?
madzix
Starszy referent
Posty: 942
Od: 08 gru 2014, 13:14
Zajmuję się:

Napisano: 14 cze 2018, 7:37

u nas kierownik a na wniosek kierownika my
my będziemy mogły podpisywać informacje oczywiście prowadzić będziemy postępowanie ale decyzje podpisuje kierownik odmowy nienależnie i raty
jasiak
Starszy referent
Posty: 887
Od: 08 mar 2017, 13:29
Zajmuję się: Św/Fa/ŚR

Napisano: 14 cze 2018, 7:46

U nas ma to tak wyglądać, kierownik dostaje upoważnienie od Burmistrza po tym pracownik od kierownika. Czy jest to zgodne z rozporządzeniem?
amigooo
Stażysta
Posty: 113
Od: 12 cze 2018, 12:24
Zajmuję się: ŚW

Napisano: 14 cze 2018, 8:16

w rozporządzeniu chyba było, że burmistrz/wójt upoważnia kierownika, ale nic nie było o tym, żeby kierownik upoważniał pracownika... może było, ale teraz nie chce mi się szukać :mrgreen:
Alalala
Starszy referent
Posty: 855
Od: 05 sie 2016, 9:20
Zajmuję się: ŚW/ŚR/FA
Lokalizacja: woj. pomorskie


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 20 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny