Usamodzielnienie w wakacje

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 21 maja 2015, 7:43

Witam!
Jak uważacie, czy można uznać, że osoba, która chce się usamodzielnić w okresie wakacji, a jest pomiędzy dwoma poziomami szkoł (nową szkołę rozpocznie we wrześnie), kontynuuje naukę? Czy można jej przyznać np. w lipcu pomoc na kontynuowanie nauki w takim przypadku?
pcprx


Napisano: 21 maja 2015, 8:24

Tak. Art. 146 ust. 4 i ewentualnie ust. 5 ustawy o wspieraniu rodziny.
Grzegorz_I


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny