zgłaszanie do BIG z tyt. pieczy zastępczej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 25 maja 2015, 14:36

Powiedzcie proszę czy gmina płacąc za pobyt dziecka w pieczy zastępczej zgodnie z ustawą o pieczy w ustawowych procentach ( w naszym przypadku upoważniony do tego OPS) zgłasza do BIG dłużników po roku powstania zaległości zgodnie z art. 193 ust.8 ,, w przypadku powstania zaległości z tytułu nieponoszenia opłaty za okres dłuższy niż 12 miesięcy wójt albo starosta przekazuje informację do BIG. Jak to rozwiązujecie? Z góry dzięki.
panix
panix


Napisano: 25 maja 2015, 17:16

patrz ustawa: art. 193
8.152) W przypadku powstania zaległości z tytułu nieponoszenia opłaty, o której mowa w ust. 1, za okres dłuższy niż
12 miesięcy starosta przekazuje do biura informacji gospodarczej informację gospodarczą o powstaniu tej zaległości, przecież była zmiana we wrześniu 2014
Ulka 33

Napisano: 26 maja 2015, 12:00

czy ktoś już zgłaszał do BIG? podzielicie się jakimś wzorem, drukiem pisma?
hanii


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny