dzienny dom pobytu - "Senior - WIGOR"

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 21 kwie 2015, 11:43

hej... czy ktoś się przymierza do ww. programu? albo czy ktoś funkcjonuje na takich zasadach? Jak to jest w praktyce?
aja


Napisano: 21 kwie 2015, 13:08

właśnie przyłączam sie do prosby jak by ten program miał funkcjonować o co chodzi bo my jesteśmy bardzo biedna gminą nie wiem czy wto wchodzić czy nie
Gość

Napisano: 21 kwie 2015, 13:14

My również jesteśmy małą gminą wiejska i przymierzamy się
viki24

Napisano: 21 kwie 2015, 13:18

viki 24 a coś bardziej konkretnie... jaki lokal, jakie wyposazenie, jaka kadra w planie... jak z kosztem na jednego uczestnika? co z utrzymaniem przez kolejne lata?
aja

Napisano: 21 kwie 2015, 13:25

też się zastanawiam, czy wchodzić... budynek by się znalazł, kadra - jeszcze nie wiemy, ale ciekawi mnie, jaki będzie formularz konkursowy, czy dane będą szczegółowe?
skąd np. weźmiecie informacje o sytuacji dochodowej grupy docelowej albo jak wyliczyć przyszły koszt funkcjonowania placówki, której jeszcze nie ma..
kruczek

Napisano: 21 kwie 2015, 14:53

Od następnego roku planują odpłatność za uczestnictwo. Już widzę jak się wszyscy dopchać nie mogą. Jeśli chcemy przyciągnąć i utrzymać zainteresowanie seniorów należy zapewnić im ciekawe, różnorodne zajęcia z odpowiednią kadrą. W minimalnym standardzie placówki jest wpisane m.i. : plac z ogrodem, łazienka z prysznicem i pralką, pomieszczenie do terapii indywidualnej, miejsce do odpoczynku z 5 miejscami leżącymi, sala do aktywności ruchowej, jadalnia, klub z biblioteczka i prasą + RTV+ komputery, aneks kuchenny i jeszcze parę innych rzeczy. W dużych miastach może zbiorą chętnych, tam jest też inna świadomość seniorów - w mniejszych i małych - życzę powodzenia.
male


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]