Wojna z mafią

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 17 cze 2017, 22:47

Odpowiedź na pytanie polityków PO i Nowoczesnej skąd brać pieniądze na 500+ znajduje się na filmie w poniższym artykule. Wystarczy nie pozwolić okradać państwa przez mafie:

https://wiadomosci.tvp.pl/32853373/wojn ... zajaca-vat
Zgredek
Stażysta
Posty: 88
Od: 15 mar 2017, 16:30
Zajmuję się: FA


Napisano: 23 cze 2017, 12:00

Zgredek pisze:Wystarczy nie pozwolić okradać państwa przez mafie:
Zgadza się. Nie mniej dla zachowania równowagi opiniotwórczej proponuję artykuł jak niżej. Machiavelliści...
"Czy PiS jest partią reprezentującą elektorat katolicki, czy jest partią cynicznie pasożytującą na elektoracie katolickim? Jak bardzo różnią się realne działania od deklaracji partii Jarosława Kaczyńskiego? Czy w dziedzinie ustroju PiS podjął jakieś działania w celu realizacji postulatów katolickiej nauki społecznej, czy PiS miał jakieś sukcesy w tej dziedzinie?
http://mysl-polska.pl/node/19
[Anioł*]

Napisano: 23 cze 2017, 12:05

jestem pod wrażeniem, czytasz endecka prasę? Brawo.
Nie żartuję
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18655
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 23 cze 2017, 12:20

słońce jak by Cię nie znała...
Ale artykuł świetny. Zgredek się obrazi, natomiast być może wielu innych zachęci do refleksji.
[Anioł*]

Napisano: 25 cze 2017, 10:38

"Bohaterką" artykułu jest prof. Anna Raźny, która podpisała się pod listem skierowanym do narodu rosyjskiego i władz Federaci Rosyjskiej. Autorzy listu twierdzą, że plan włączenia Ukrainy do Unii Europejskiej ma na celu "osaczenie Rosji z każdej możliwej strony". Dodają, że "solidaryzują się z władzami Federacji Rosyjskiej w podejmowanych działaniach na Ukrainie". Zarzucają władzom Polski i "ich zachodnim gospodarzom", że: "odegrali oni perfidną rolę w przygotowaniach i przeprowadzeniu zbrojnego zamachu na demokratycznie wybrane władze bratnich narodów Ukrainy".
Jan Engelgard, redaktor naczelny portalu mysl.polska.pl. "Myśl polska" jest tak samo polska, jak polska była Liga Rodzin Polskich kierowana przez Romana Giertycha. Giertych już dawno zdekonspirował się po tym, jak LPR nie weszła do Sejmu i straciła jakikolwiek wpływ na politykę. Natomiast Giertych chwali się dzisiaj, że to on doprowadził do upadku pierwszego rządu PiS w koalicji z LPR i Samoobroną. Faktem jest, że taka rolę Giertych miał zleconą ale też prawdą jest geniusz J. Kaczyńskiego, który gdy zorientował się w gierkach Giertycha wolał zaryzykować przegrana w wyborach niż doprowadzić do skompromitowana PiS-u i takiej jego marginalizacji, jaka spotkała UW, LPR czy SLD. Dzięki temu PiS nigdy nie stracił u wyborców a nawet zyskał.
Jan Engelgard, podobnie jak Anna Raźny jest rusofilem i pała nieprzebrana miłością do Rosji i najchętniej widziałby Polskę, jako nową Republikę Sowiecką.
Kim są takie osoby zdradził niedawno sam Putin, mówiąc o tzw. nielegałach. My możemy śmiało mówić o V kolumnie. Są to osoby, które mają do odegrania określoną rolę w danym państwie na jego szkodę ale mają sprawiać wrażenie, że działają na rzecz jego dobra. To w takim dużym uproszczeniu.
Sam, całkiem niedawno temu, kiedy poznałem nową znajomą, wpisałem jej numer telefonu w google. I co się okazało? Ni mniej ni więcej tylko tyle, że jej numer telefonu widnieje w wykazie telefonów na stronie Federacyjnej Republiki Noworosji. I z kim tu dyskutować? Jest oczywiste, że takie osoby mają jeden cel, zbojkotować wszelkie działania mają na celu odbudowę silnego państwa polskiego, co jest nie na rękę zarówno Rosji jak i Niemcom. Oni potrzebują Polski zniewolonej a nie niezależnej i silnej.
Zgredek
Stażysta
Posty: 88
Od: 15 mar 2017, 16:30
Zajmuję się: FA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny