zmiana adresu a wydanie kart dużej rodziny - Karta Dużej Rodziny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 16 lut 2018, 11:18

Wnioskodawca wnosi o przedłużenie karty dla jednego członka rodziny wielodzietnej (w związku z kontynuowaniem nauki) w formie tradycyjnej i elektronicznej i wydanie dodatkowych kart w formie elektronicznej dla pozostałych członków rodziny wielodzietnej. Wprowadzając dane z wniosku, okazuje się, że miejscowość pozostaje nadal ta sama, ale zmianie uległ nr domu w porównaniu z tym który był podany we wniosku pierwotnym, czy zatem wszyscy członkowie rodziny nie powinni wnioskować o wydanie nowych kart?
uzytkownik1988
Praktykant
Posty: 3
Od: 14 lut 2018, 11:56
Zajmuję się: świadczenia rodzinne


Napisano: 16 lut 2018, 11:33

nowe karty m usieliby wyrobić jeśli zmieniliby zamieszkanie na teren innej gminy. Twoja sytuacja nie wymaga wydania nowych kart, nie wiem tylko czy system pozwoli Ci poprawić dane adresowe. Chyba nie, bo przy zamawianiu kart elektronicznych wiele pół jest nieaktywnych. Chyba po prostu tego nie ruszaj
mkaz
Starszy referent
Posty: 680
Od: 12 cze 2014, 9:41
Zajmuję się:

Napisano: 19 lut 2018, 10:18

Dla osoby wnioskującej o "Ponowne przyznanie karty" adres zamieszkania można wprowadzić nowy i poprawić go. W przypadku osób wnioskujących o "Dodatkową formę karty" pole z adresem jest nieaktywne, na wniosku papierowym również nie powinno być wpisane, proszę je pominąć.
SOFTIQ
http://www.softiq.pl
Herka
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 624
Od: 02 sty 2018, 17:03
Zajmuję się: KDR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x