Witam, mam od niedawna KDR i zgłosiła się osoba której zmieniło się nazwisko oraz dwójce dzieci uprawnionym do KDR. Unieważniam karty i przyznaje nowe? We wniosku nie ma żadnej budki zmiana danych osobowych. Proszę napiszcie krok po kroku jak wygląda procedura
Proszę w zarządzaniu kartami unieważnić karty z podaniem powodu "Konieczność przyznania nowej karty". Następnie proszę wprowadzić nowy wniosek i dla każdej osoby jako rodzaj pozycji wniosku wprowadzić "Wnoszę o przyznanie karty dla osoby, która była już jej posiadaczem". Pojawi się wtedy lista z wyboru powodów przyznania karty. Proszę zaznaczyć "Zmiana danych na karcie".
Witam, mam Pana, który zmienił sądownie nazwisko, był posiadaczem wcześniej KDR jako rodzic. KDR ma wydaną na terenie Miasta Warszawy, a teraz przeprowadził się do innej miejscowości. Nie mam tej karty w systemie, więc jak mam ją unieważnić aby wydać kolejną kartę?