mam problem z wygenerowaniem listy wpłat dot. zwrotu z ZUS. Osoba pobierała zasiłek stały od 01.08.2013 do 31.07.2014 r. Po przyznaniu renty socjalnej otrzymaliśmy zwrot z ZUS.
Zwróię do dostawcy oprogramowania napewną pomogą
My mamy jeszcze gorzej bo nastąpił zbieg świadczeń zus był poinformowany a i tak wypłacił stronie całą rentę z wyrównaniem za 2 lata. Jak skontaktowałam się z Pania z ZUS to usłyszałam że oni przeoczyli sprawę i to ich pomyłka ale teraz juz nic nie mogą zrobić zatem sami mamy ściągać sobie odpowiednią kwotę od strony, tylko na podstawie czego. Czy ktoś miał taki przypadek proszę o pomoc
Występujesz z pismem do ZUS na podstawie art.99, wyliczasz kwotę za okres od kiedy przyznano rentę z rozbiciem na miesiące. Podajesz konto na które ZUS ma zwrócić kwotę.
ZUS musi dokonać zwrotu, prawdopodobnie będzie robił to w częściach miesiecznie.
Pisz jak najszybciej pismo!!!!