psychiatro - tak dla formalności, moje nazwisko (W.Słomczyński) figuruje jako trzecie w stopce redakcyjnej, poza tym, miałem swój znaczący udział w tym, jak to określiłeś: wrzucaniu do Hy Pa - dlatego pozwolę sobie wyjaśnić:
- osobiście stałem na stanowisku, że posty powinny być zakładane we właściwych dla nich tematycznych działach (dla przejrzystości i wygody szukających wyjaśnień, a nie jak mnie posądzano - dla politycznej poprawności). Jak czytałeś wyżej - nie wszyscy z tym się zgadzają, dlatego zrezygnowałem i przestałem ingerować w to co i gdzie jest wrzucane. Dzięki takiemu podejściu, dział pomoc społeczna jest \"obszarem dla szerszej debaty\" jak uważają niektórzy, a dla mnie po prostu zwykłym śmietnikiem w którym coraz mniej szacunku dla użytkowników forum, a coraz więcej polityki (od której jest właśnie Hy Pa).
Myślę, że domyślasz się, dlaczego takie posty nie są zakładane w Hy Pa - mało kto by je tam czytał.
ps - tak między nami, może jestem idealistą, ale złośliwe sugestie w rodzaju \"weź pastylkę\" są nieuprzejme i nadużywane - też zasługiwałyby na odpowiednie potraktowanie.